İLK SİPARİŞİNİZE ÖZEL %25 İNDİRİMKUPON KODU: HOSGELDIN

Hikayemiz


 
Her şey gökdelenler arasında sıkışmış, bol seyahatli, çok çalışılan ama az eğlenceli kurumsal hayatın içinde, yemek için yaşayan üç beyaz yakalı olarak kendi yaşam kulelerimizi lezzetlendirme arzusuyla başladı. Fark ettik ki, uzun yıllardır rutinden, hayatın akışından bizi uzaklaştıran, bizi heyecanlandıran, harekete geçiren ve birçok ülkede deneyimleme fırsatımız olan burger ile bu hayalimizi gerçekleştirebilir ve hatta bizim gibi düşünen dostlarımız ile fark yaratabiliriz.

Bu motivasyonla en sevdiğimiz ve kendimizi ait hissetiğimiz şehirlerden biri olan Samsun’da 2020 yılında ilk şubemizi açmak istedik.. Ve bugün, kısa sürede iki şube ile Burger alanında Samsun’un en çok online sipariş verilen, misafir memnuniyeti, sadakat oranı ve personel mutluluğu yüksek markası olmanın müthiş mutluluğunu yaşıyoruz.

Çizginin dışında, farklılık bekleyen, yiyip gitmek istemeyen, sıkıcılıktan hoşlanmayan, kendi tarzı olan, doğaya ve hayvana saygı duyan, hali anlaşılsın isteyen, sosyal sorumlu, burgeri hayattan keyif almak için bir neden olarak görenler ile bir arada olup kendi yaşam kuleni lezzetlendirmek istiyorsan,

Şehirden kaçmak için değil şehirde özgür olmak için, Bize Katıl!